North America

Mr & Mrs

Długo mnie tutaj nie było.  Ale poleciałam do Polski na lato i truskawki. Aha, i jeszcze na ślub. Nasz ślub! Było super.  Potańcowaliśmy, pojedliśmy, popiliśmy. Teraz mam błyszczący pierścionek na palcu i sukienkę na pamiątkę. No i męża oczywiście!

Szkoda było tą kieckę wepchnąć do szafy i skazać na powolne zżółknięcie oraz nieodwracalne wyjście z mody.  Wzięłam ją więc pod pachę i zabrałam na nasze poślubne wojaże: Nowy Jork i Hawaje. Skubana pierwszą część podróży przeleciała w kokpicie z pilotami. Ja się do first class nie zmieściłam.

Przedstawiam efekty naszego pajacowania w Nowym Jorku i na Hawajach.

***

I have neglected this blog. Guilty.  But I went to Poland to enjoy summer and strawberries. And to attend a wedding, OUR wedding. It was amazing! We danced, drunk and ate the night away. Now I’m left with a sparkly ring and a big dress. And a husband of course!

I decided it would have been massive shame to squeeze my dress in a wardrobe and leave it there to become yellow and also inevitably unfashionable. I grabbed it with us and as a gang of three we travelled across the pond to New York and later across another pond to Hawaii.  The lucky thing travelled the first leg in the cockpit with the pilots. Me and Chris travelled economy. 

Below some happy snaps from New York and Hawaii. 

DSC_0440

DSC_0466 DSC_0754 DSC_0763

DSC_0720

rockefeller

DSC_0736

Aloha Hawaii

Hawaje to bardzo popularny kierunek na podróż poślubną. Honolulu na wyspie Oahu, ze słynną plażą Waikiki, to istne zatrzęsienie nowożeńców. Na każdym kroku można się natknąć na młode pary niezręcznie pozujące “w plenerze”. Podczas pobytu na Kauai udało nam się znaleźć  prawie bezludną plażę gdzie do woli mogliśmy pajacować tak jak lubimy.

***

Hawaii is one of the most popular honeymoon destinations. Honolulu in Oahu, with its famous Waikiki beach, is packed with newlyweds. You see them everywhere! Mostly stuck in awkward posing. During our time in Kauai (a different island) we were very lucky to be staying in a villa next to this amazing and stunning beach. It was secluded and perfect for some shenanigans. 

DSC_0014

DSC_0759

DSC_0796

3 Comments
 • Mal

  Tak skapo o tak pieknym slubie i przyjeciu?!?! Najbardziej szczerze w swiecie przyznaje,ze bylo to najpiekniejsze i najbradziej wzruszajace przyjecie weselne w jakim uczestniczylam:)))

  • Magda

   Moja kochana Mal :**** tesknie!

 • Mal

  To prawda! Ze wzruszenia plakalam dotychczas tylko na swoim…:p

Leave a Reply